وب سایت تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران


دایرکتوری MedicalEquipment.ir

هر آنچه که درباره خرید دستگاه‌های پزشکی باید بدانید

 

امروزه اهمیت اطلاع رسانی دقیق و به روز در حوزه تجهیزات پزشکی بر کسی پوشیده نیست. موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه برآن است تا با کمک متخصصین و کارشناسان زبده این حوزه در وب سایت تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران نسبت به ارائه جدیدترین اطلاعات علمی و بازرگانی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، تاسیسات و رایانه ایران بپردازد.
بخشهای مختلفی همچون راهنمای خرید، تالار گفتگو، کدینگ و واژه نامه تجهیزات پزشکی به همراه اطلاعات شرکتهای فعال در این زمینه در دسترس همگان قرار گرفته است.

درباره وب سایت تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران

برای اولین بار در کشور و در بخش تجهیزات پزشکی، کلیه تجهیزات پزشکی موجود در کشور طبقه بندی شد و با توجه به نوع طبقه ای که محصولات در آن قرار دارند به هریک، یک کد اختصاصی تعلق گرفت. این نوع کدینگ ابزاری است که به مدیران در اختصاص بودجه و بررسی هزینه ها کمک بسیاری خواهد کرد. نخستین و تنها دائرةالمعارف جامع تجهیزات پزشکی ایران مشتمل بر فرهنگ واژگان و کدینگ تخصصی تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، آزمایشگاهی، تاسیسات بیمارستانی و تجهیزات کاربردی رایانه ای در مراکز درمانی به همراه فهرست تشریحی کاملی از شرکت های فعال در حوزه های فوق الذکر منتشر شده استاین راهنمای جامع حاصل هفت ماه فعالیت اجرایی و بیش از چهار سال تحقیقات علمی و کاربردی بیش از 50 متخصص و کارشناس تجهیزات پزشکی است.
آنچه که مسلم است، تغییر و تحولات بسیار گسترده و روزمره در فضای بازرگانی و تجاری تجهیزات پزشکی کشور، ما را بر آن داشته تا علاوه بر برنامه ریزی لازم جهت تجدید چاپ سالیانه این مجموعه، از امکانات فن آوری اطلاعات بهره جسته و با طراحی و پیاده سازی سایت جامع تجهیزات پزشکی کشور به آدرسwww.medicalequipment.ir آخرین تغییرات را به صورت روزانه در بانک اطلاعاتی خود وارد نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت مربوطه http://www.medicalequipment.ir/ مراجعه کنید.


نظرات مشتریان ما